Cena montażu produktów z oferty Shadow Place (brutto)

Lp Produkt do 30 km/wymiar prod. do 150 cm wymiar prod. powyżej 150 cm powyżej 30 km za każdy dodatkowy km 1,50 zł
1. Żaluzje poziome 16 mm, 25 mm, 35 mm, 50 mm; Żaluzje drewniane i bambusowe 25 mm, 50 mm; Rolety; Żaluzje Pionowe (Verticale) 89 mm, 127 mm; Rolety Rzymskie; Maty drewniano-bambusowe; Mskitiery; Panele; Karnisze. 50 zł 75 zł 50 zł + 1,50/km
2. Markizy 700 zł 900 zł 700 zł / 900 zł + 1,50/km
3. Sunshield; Ogrody zimowe. indywidualna wycena indywidualna wycena indywidualna wycena

 

Rolety, żaluzje, markizy i inne formy zasłaniania okien są dziś bardzo popularne i poszukiwane przez wielu klientów. Jesteśmy specjalistami dziedzinie sprzedaży oraz montażu i obsługi takich rozwiązań, a usługi możesz zamówić u nas zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Co możemy Ci zaoferować?

Żaluzje, rolety i inne tego typu produkty sprzedajemy już od wielu, lat, a – jako formę kompleksowej usługi – sprzedaż łączymy również z profesjonalnym montażem. Składając u nas zamówienie, otrzymujesz nie tylko wybrany produkt, ale również montaż rolet, markiz czy żaluzji w dowolnym oknie Twojego domu.

Przyjmując zlecenie, możemy Ci zagwarantować:

  • szybki bezpłatny dojazd w obrębie miejscowości Piaseczno oraz jej okolic,
  • dojazd z dopłatą za każdy kilometr w odległości powyżej 30 km od naszej siedziby,
  • profesjonalny montaż rolet i żaluzji wraz z podłączeniem do zasilania,
  • instruktaż obsługi zainstalowanego produktu.

Stałe, korzystne ceny usług

Jeśli dokonujesz zakupu żaluzji, rolet czy markizy do swojego domu lub firmy i nie masz pewności, czy koszty będą Cię satysfakcjonować, proponujemy Ci stałą wycenę montażu w wysokości uzależnionej od rodzaju produktu. Zajrzyj do naszego cennika i dowiedz się, ile zapłacisz za wizytę fachowców i wykonaną usługę zależnie od wymiarów i rodzaju wybranego produktu.

Nasze ceny ustalamy na najniższym możliwym poziomie, dzięki czemu zyskujesz pewność, że usługa będzie się mieścić w granicach akceptowanych przez Ciebie kosztów.

Planujesz instalację żaluzji Sunshield do ogrodów zimowych? Skontaktuj się z nami, a indywidualnie wycenimy Twoje zamówienie.