Poziome rolety rzymskie

Łazienka w Twoim domu jednorodzinnym wyposażona jest w okno, które wymaga odpowiedniej zasłony? Okna jadalni, salonu lub pokoju dziecięcego wychodzą na południe i słońce nie pozwala na normalne funkcjonowanie? Bez względu na to czy mieszkasz w dużym mieście, takim jak Warszawa czy w domu na przedmieściach, zdecyduj się na nasze rolety rzymskie, które ochronią wnętrza przed dyskomfortem.

Estetyka i funkcjonalność w jednym

Rolety rzymskie tanio zakupione w naszej firmie, to gwarancja intymności wnętrza oraz skutecznej ochrony przed słońcem przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki. System podnoszenia i opuszczania za pomocą łańcuszka gwarantuje Ci wygodę użytkowania i płynną regulację położenia tkaniny. Poziome rolety rzymskie, gdzie płótno układa się w szerokie zakładki, będą ozdobnym uzupełnieniem okna i nie wpłyną na jego estetykę.

Kolorowe rolety rzymskie

Urządzasz wnętrza, dbając o każdy szczegół wystroju? Wybierając nasze rolety rzymskie, możesz decydować też o ich kolorze. Stawiasz na neutralność? Nasze rolety znajdziesz w eleganckiej białej kasecie z tkanin w takim samym kolorze.

Poziome rolety rzymskie, gdzie płótno układa się w szerokie zakładki, będą ozdobnym uzupełnieniem okna i nie wpłyną na jego estetykę.

Niskie ceny i profesjonalny montaż

Twój dom ulokowany jest na terenie miasta Piaseczno? A może urządzasz mieszkanie, znajdujące się w mieście Warszawa? Zamów u nas rolety rzymskie, a dojedziemy do Ciebie i wykonamy profesjonalny montaż w wybranych oknach. Nie musisz zgłębiać instrukcji i zastanawiać się, jak prawidłowo umieścić je w oknie. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a przez kolejne lata będziesz cieszyć się sprawnym i komfortowym rozwiązaniem, jakim są poziome rolety rzymskie.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2