tanie żaluzje drewniane piaseczno

Mieszkasz w domu z dużą liczbą okien? Jesteś właścicielem biura lub kancelarii, w której często marzysz o ochronie przed słońcem lub odrobinie intymności? A może zakładasz ogród zimowy i chcesz zapewnić najlepsze warunki swoim roślinom? Wybierz nasze żaluzje i rozwiąż swoje problemy.

Dlaczego nasza oferta?

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się sprzedażą i montażem wszelkiego typu osłon okiennych, wśród których znaczące miejsce zajmują żaluzje. Działamy w mieście Piaseczno, ale jeśli mieszkasz lub pracujesz nieco dalej, możesz skontaktować się z nami, a dojedziemy do Ciebie i wykonamy montaż za dodatkową opłatą. Liczne realizacje wzbogaciły nas o wiele doświadczeń, dzięki którym możemy zagwarantować Ci solidność, rzetelność i doskonałe rozwiązanie każdego problemu technicznego, z jakim się spotkamy podczas montażu.

Bogaty wybór produktów

Jako profesjonaliści staramy się spełniać wszystkie oczekiwania klientów, dlatego oferta produktów jest tak bogata i zróżnicowana. Tanie żaluzje, jakie znajdziesz w asortymencie, wykonane są z wielu różnych materiałów, a do wyboru masz szeroki zakres wymiarów, kolorów i rodzajów. W ofercie znajdziesz:

  • żaluzje drewniane, bambusowe, tekstylne, skórzane, aluminiowe oraz z tworzyw sztucznych,
  • żaluzje sterowane ręcznie, korbowo, elektrycznie, za pomocą sznurka,
  • żaluzje zewnętrzne i wewnętrzne w wielu różnych kształtach,
  • żaluzje pionowe, poziome, plisowane, panelowe,
  • szeroką paletę kolorów.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz model żaluzji, który najlepiej zaspokoi twoje potrzeby i wkomponuje się w wystrój wnętrza. Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej!